Farmasi Üyelik Servisi | Farmasi Kayıt Servisi

Farmasi Üyelik Servisi

12.01.2020
139
Farmasi Üyelik Servisi

7/24 – Günün her saati üyelik form ve e-posta ile yazabilirsiniz en kısa zamanda size dönüş yapılacaktır

Bildiğiniz ve kullandığınız ürünlerin kullanımı sizde belkide sabittir araştırma yapmak biraz azdır ama arşatırmaların neticesi her zaman kendi sağlığımızı korumak içindir sağlıklı ve kaliteli bir marka olan FARMASİ kalitesi sayesinde marka bilinirliğini her geçen gün artırarak günümüzde kolayca ulaşılabilir.

Farmasi ürünlerini uygun fiyatlara temin edebilmek, satış ekibi oluşturarak prim hesabıyla kazanç planına dâhil olabilmek için Farmasi üyelik  yapmanız gerekmektedir siz web sitemizdeki formu doldurun biz size ulaşarak gerekli bilgiler tarafımızdan

İnsanların farmasinin ürünlerini satmak noktasında merak ettikleri hususlardan birisi de verilen siparişlerin kendilerine ne zaman ulaşacağıdır. Özellikle bu durum ürünlerin satışının başka birisine gerçekleştirilmesi durumunda önemli olmaktadır. Farmasi Üyelik hesabınızdan verdiğiniz siparişler sistem üzerinde 3 – 7 iş günü içerisinde adrese teslim edilecektir bilgisi yer alsa da genellikle bahsedilen minimum sürelerde herhangi bir yoğunluk olmaması, araya resmi tatil girmemesi durumunda siparişler adresinize teslim edilmektedir. Özellikle hafta sonları 80 TL puan ve üzeri siparişlerinizde firmanın çalışıyor olduğu Aras Kargo ve Yurtiçi Kargo firması fark etmeksizin ücretsiz kargo olması acil bir siparişiniz olmaması durumunda beklediğinizde ekstra maliyetlerden kurtulmanızı sağlayacaktır.

Farmasi Üyelik noktasında araştırma yapan kullanıcıların Farmasi Danışmanı tanımı ile sık karşılaştıkları bilinmektedir. Merak edenler için sisteme kayıt olan ve sipariş veren herkesin danışman olarak tanımlandığını söyleyebiliriz. Sipariş limitlerinin yükselmesi farklı unvanlar elde edilmesini sağlamaktadır. Limitler aylık olarak hesaplanmakta ve hesaplama kriterleri arasında kişinin kendi siparişleri ve alt üyelerinin verdiği siparişler dâhil edilmektedir.

Farmasi Üyeliklerinde Sponsor Önemi

Firmanın aylık olarak hazırladığı katalogda yer alan ürünleri uygun fiyatlı alarak, kendi ihtiyacınız için kullanmak veya katalog rakamlarına satarak gelir elde etmek isteyen danışmanların 18 yaşını geçmek ve TC kimlik numarasına sahip olabilmek herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmaksızın sponsor ve danışman olabilmeniz için yeterlidir. Firma tarafından herhangi bir stok maliyetine girmeniz beklenmemektedir. Danışmanların ürünlere hâkim olma sürecinde destek alabilmeleri, firmanın düzenlediği kampanyalardan yararlanma noktasında desteklenmeleri için kesinlikle sponsorlarının işleyişe hâkim olmaları olması gereken bir kriterdir. Başarılı olmanın anahtarı maddi avantajları değerlendirmekten ve insanlara beklentilerini karşılayacak ürünleri satabilmekten geçmektedir.

Formu doldurun ve hemen size ulaşarak bilgi verelim

Adınız (gerekli)

Telefon (Gerekli)

Şehir

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bu web sitesi Farmasi Rehberi tarafından hazırlanmıştır.