Farmasi Üyelik Servisi | Farmasi Kayıt Servisi

FARMASİ BB KREM 4 RENKLİ 50 ML

24.01.2020
156
FARMASİ BB KREM 4 RENKLİ 50 ML

Farmasi BB krem 4 adet renk seçeneği mevcuttur, cildinizin renk uyumuna göre seçebilirsiniz.

Ürün kodları:

1104170 : 01 numara – Açık

1104058 : 02 numara – Açıktan Ortaya

1104171: 03 numara – Orta

1104059 : 04 numara – Ortadan Koyuya

BB KREM Blemish Balm (leke balsamı) kelimelerinin kısaltılmasıdır. BB krem ​​haline gelen balsam 1960’lı yıllarda Almanya’da yüz kabukları ve ameliyattan sonra hastalarının cildini korumak için formüle edildi.

Farmasi BB krem içindeki bitkisel özler sayesinde özellikle cilt lekelerini kapatma, nemlendirme, güneşten koruma özelliklidir.

Makyaj kullanıcılarının en çok tercih ettiği Farmasi BB krem’dir.Kusursuz bir yüz makyajı için kapatıcı özelliği vardır.

Farmasi BB Krem ile cildinizin ton rengini aynı renk ile görünür.En sevilen yönü ise cildinizi yağlandırmamasıdır. Yüzünüzün T bölgesinde yağlanma olmaz akşama kadar rahat edebilirsiniz.

FARMASİ BB KREM İÇİNDEKİLER VE 7 ETKİSİ NEDİR ?

1Macademia yağı (macademica oil) ile gün boyunca yüzünüz nemli olur. (yerli bir Avustralya bitkisi olan macadamia’nın fındıklarından toplanan uçucu olmayan bir yağdır. Yiyeceklerde kızartma veya salata yağı olarak ve kozmetik formülasyonlarda yumuşatıcı veya koku sabitleyici olarak kullanılır)

2 Vitamin B3 ile doğal parlaklık sağlar. (Niasin, diğer adıyla B3 vitamini balık, et, ve süt ürünleri gibi besin kaynaklarında bulunmaktadır. Normal cildin korunmasına katkıda bulunur.)

3Yulaf özü (oat exctract) ile önce onarır sonra besler. (2003 yılında The FDA (Food and Drug Administration), kollodial yulaf ezmesinin cilt koruyucu bir madde olduğunu onaylamıştır. Ancak gerçekte yulafın tahrişli yüzey ve kaşıntı gibi cilt problemleri için kullanıldığına dair tarihte daha eski kayıtlar bulunmaktadır. Ayrıca yulaf bazlı cilt ürünleri egzama rahatsızlığı belirtilerinin iyileşmesine yardımcı olabilir.)

4-Argan Yağı (argan oil) kırışıklık giderme ve yaşlanmaya karşı korur. (Cilt parlaklığını artıran ve kırışıklık oluşumunu yavaşlatan argan yağı aynı zamanda kırışıklıkların görünümünü de daha zayıf hale getirerek gizlemeye yardımcı olur. Yüksek antioksidan içeriği sayesinde cildinizi yaşlanmanın etkilerine karşı korur. Serbest radikallere karşı savaşarak cildinize bir kalkan oluşturur. Aynı zamanda cildin yumuşak, canlı ve parlak görünümünü destekler.)

5-İpek proteini (silk protein) İpek gibi bir cilt olmasını sağlar. (İpek proteini, ipek kozalarından elde edilen değerli aminoasitleri içerir. Bu aminoasitlerden en önemlisi, ipek kozasının dışını sarmalayan serıcın isimli mumsu tabaka’dır. Keratin yapıya eğilimi olan bu serıcın, dış ortama karşı ipek kozasının korunmasını sağlar ve ipek kozasının nem dengesini korur.Sericin, yüksek hidroksi amino asit içeriği (yaklaşık %46) ile derinin nemlilik oranını düzenleyen su bağlayıcı kapasiteye sahiptir. Ayrıca özgün aminoasit dizisi ile ciltte sıkılaştırıcı, kırışık önleyici etkiler gösterir. Sericin’in karakteristik bir diğer özelliği ise ışığı dağıtıcı etkisidir. Bu şekilde güneşin zararlı etkilerini bertaraf ederek cilde ışıltılı bir görünüm sağlar.

6-SPF15 Güneşin zararlı etkisine karşı koruma sağlar. (Sun Protection Factor olan “SPF” güneş koruma faktörü anlamına gelmektedir. SPF 15 yüzde 94 koruma sağlar.  15 faktör içeren güneş koruyucular UVB ışınların yüzde doksanı bloke ederler, bu oran FDA tarafından tam blok olarak değerlendiriliyor.)

7-Kolajen (collagen) Cilt sıklaşmasını sağlar. ( Cilde esneklik ve sıkılık kazandırmak, Temel görevi bağ dokusunu güçlendirmek ve vücudumuzun bütünlüğünü korumaktır.) 

FARMASİ BB KREM NASIL KULLANILIR

Farmasi BB kremin “Açık” 1 numara “Açıktan Ortaya” 2 numara  “Orta”  3 numara “Ortadan Koyuya” 4 numara olmak üzere 4 tonu mevcuttur. Teninize uygun ürünü seçtikten sonra, üründen en etkili bir şekilde faydalanmak için ilk olarak tonikle cildinizi temizleyin. Cilt iyice temizlendikten sonra Farmasi BB kremimizi parmaklarınızın ucuna sürerek hafifçe ve eşit bir şekilde cildinize yayın. Farmasi BB kremin yapısı ince olduğu için sizi fırçayla veya süngerle uğraştırmayacaktır. BB kremi uygulamaya başladıktan sonra kremin tonu cildinizde eşitlenecek ve doğal bir görüntü ortaya çıkacak.

Farmasi BB Krem 50ml‘lik tüpünde her zaman çantanızda bir kurtarıcı olarak durabilir. Acil durumlarda sizi yormadan doğal makyajınızı sağlayacak ve uzun süre sizi idare edecektir. 

Formu doldurun ve hemen size ulaşarak bilgi verelim

Adınız (gerekli)

Telefon (Gerekli)

Şehir

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bu web sitesi Farmasi Rehberi tarafından hazırlanmıştır.